Türkiye’nin İlk Kanatlı Haber Sitesi Açıldı

Türkiye’nin İlk Kanatlı Haber Sitesi Açıldı

Türkiye’nin İlk Kanatlı Haber Sitesi Açıldı

www.follukdergisi.com

Ülkemizin Süs Tavukları ve Kanatlı Yetiştiriciliği alanında yayın yapan ilk ve tek dergisi Folluk Dergisi yeni bir açılıma imza attı. Türkiye’nin ilk kanatlı haber sitesi formatında dijital yayıncılık yapacak olan www.follukdergisi.com web sitesi yayın hayatına başlamış oldu. Sitede kanatlı yetiştiriciliği sektörüne ait aktüel konular, gündem haberler, dosya konular, kanatlı yetiştiriciliği ve sağlığına dair pek çok yazı ve her biri birbirinden kıymetli güçlü yazar kadrosu tarafından kaleme alınan köşe yazıları yer almakta. Ayrıca Folluk Dergisinin geçmiş ve güncel sayılarına bir tıkla erişme imkânı da sunulmakta. Folluk Dergisinin bugüne kadar yayınladığı literatür ve arşiv, meraklılarının hizmetine sunulmuş bulunmakta. Ayrıca dergiyi satın almak veya abone olmak için güvenli alışveriş imkânı da sunulmuş.

Konuyla alakalı bilgisine başvurduğumuz Folluk Dergisi Editörü Sayın Erkan Filiz şu açıklamalarda bulundu; “Folluk Dergisi’nin kuruluş misyonu ve vizyonu gereği ülkemizde süs tavukçuluğu alanında literatür eksikliğine katkı sunabilmek amacıyla çıktığımız yolda, gelinen nokta çok gurur verici bir tablodur. Folluk Dergisi çok genç bir dergi olmakla birlikte kısa zamanda büyük mesafeler kat ederek sektörde bir marka değerine ulaşmış ve geriye dönüp baktığımızda da muhteşem bir literatür ve arşiv meydana getirmiştir. Bu şüphesiz ki bir başarı hikayesidir. Bu başarı tüm Folluk Dergisi ekibi ve camiamıza gönül vermiş hobici-üretici dostlarımıza aittir. Ülkemiz ve camiamız adına oluşturduğumuz bu katma değer tüm camiamıza hayırlı olsun.”

 Bizde sektöre ve camiamıza sunmuş oldukları hizmetler ve oluşturdukları katma değer için Folluk Dergisi Editörü Sayın Erkan Filiz’e ve tüm Folluk Dergisi ekibine çok teşekkür ediyor ve başarılar diliyoruz.